Wil je graag experimenteren met co-teaching in jouw lessen mavo / PAV, maar weet je niet goed waar te starten? Deze navorming zet je alvast in gang.
In deze navorming gaan we de verschillende vormen van co-teaching bekijken, toegepast op de vakken mavo / PAV. We gaan aan de slag met voorbeelden en passen de mogelijkheden toe op jouw eigen lessen.
Na deze navorming:
leraren secundair onderwijs - mavo/PAV
Deze vorming kan je ook volgen als onderdeel van een reeks van 5 sessies. Verdiep jezelf en ontvang korting voor de reeks.
Gratis parkeren op de parking in de Nieuwstraat of aan de sporthal (Oostakker) op 3 minuutjes wandelen van de campus.
Elke Lauwerysen
praktijklector Lerarenopleiding Secundair Onderwjs Thomas More | rijke ervaring als leraar PAV/MAVO in het secundair onderwijs