Wil jij als leraar secundair onderwijs aan de slag met het vak PAV of mavo? Ben je net gestart in een van deze vakken of wil je je verder in het vak verdiepen?
Je leert in deze vormingsreeks over de doelgroep in de B-stroom, een krachtige leeromgeving, de leerplannen, de mogelijkheden om lessen en lesmaterialen aan te passen, differentiatiemogelijkheden … Je gaat concreet aan de slag met een project of themabundel en je zal enkele algemene didactische principes concreet leren toepassen in PAV of mavo.
Deze reeks omvat 5 sessies:
leraren secundair onderwijs mavo en PAV
Gratis parkeren kan op de parking in de Nieuwstraat en aan sportcentrum De Dreef (5 min. wandelafstand)
Elke Lauwerysen
praktijklector Lerarenopleiding Secundair Onderwjs Thomas More | rijke ervaring als leraar PAV/MAVO in het secundair onderwijs
Michèle Houben
auteur en praktijklector Lerarenopleiding Secundair Onderwijs Thomas More | rijke ervaring als leraar PAV/MAVO| ervaring als pedagogisch begeleider